Renginiai

Šeima – visada didelis ir kruopštus darbas, visų pirma su pačiu savimi.

Šeima – visada didelis ir kruopštus darbas, visų pirma su pačiu savimi. Laiminga šeima – tai nėra priedas prie didelės ir aistringos meilės. Šeimą privaloma kurti visomis prasmėmis. Ir to reikia mokytis. Kad ir kokios būtų gyvenimo šeimoje patirtys, retas kuris abejoja šeimos svarba žmogaus gyvenime. Iš jos kiekvienas ateina, jai jaučiasi priklausąs ar su ja vienaip ar kitaip susijęs visą gyvenimą.

Gegužės 31 d. Jonavos r. Socialinių paslaugų centras kartu su Ruklos seniūnija organizavo renginį „Stipri šeima – laiminga visuomenė“, kurio tikslas – paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį, padėti stiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį bei aktyvinti šeimų bendravimą. Šventės metu linksmieji Trolių ir Kaukutės žaidimai bei šokiai išjudino ir vaikus, ir suaugusiuosius.

Policijos pareigūnai, jų bičiulis Amsis artėjant atostogų metui vaikams linkėjo saugiai praleisti vasarą, priminė kaip reikia elgtis gamtoje, prie vandens telkinių, kieme ir namuose, dovanojo spalvinimo knygelės. Įgyvendinant projektą "Saugus eismas bendruomenėse" vyko paspirtukų ir stumdukų varžybos. Nugalėtojams įteikti medaliai ir dovanos, o visi susirinkusieji džiaugėsi saldumynais. Tik bendraujant ir bendradarbiaujant galime džiaugtis puikiais bendros veiklos rezultatais. Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame Jonavos rajono Ruklos seniūnijos seniūnui Gintui Jasiulioniui, Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro kolektyvui, Kaukutei Vilmai Praškevičienei, Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriui Dariui Mockui, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Jonavos rajono policijos komisariato komandai ir Amsiui.