Jonavos rajono socialinių paslaugų centras
JRSPC
Prieiga neįgaliesiems Prieiga neįgaliesiems Facebook Prieiga neįgaliesiems
Svetaines struktura

Pasveikink jūrą Palangoje

Jonavos rajono socialinių paslaugų centras prisijungė prie socialinės akcijos„Pasveikink jūrą Palangoje“. Tai jau antrus metus organizuojama akcija, kurios tikslas suteikti galimybę nepasiturinčių šeimų vaikams pirmą kartą pamatyti jūrą. Akciją globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Liepos 29-30 dienomis 10 vaikų (iš Jonavos rajono) ne tik pirmą kartą maudėsi jūroje, bet ir puikiai praleido laiką žaisdami, dalyvaudami įvairiuose renginiuose, kuriuose netrūko muilo burbulų, piešinių, šokio judesių, klounų, kinologų pasirodymų ir kitų atrakcijų.

20170729 150257

20170729 185759

Šeima – visada didelis ir kruopštus darbas, visų pirma su pačiu savimi.

Šeima – visada didelis ir kruopštus darbas, visų pirma su pačiu savimi. Laiminga šeima – tai nėra priedas prie didelės ir aistringos meilės. Šeimą privaloma kurti visomis prasmėmis. Ir to reikia mokytis. Kad ir kokios būtų gyvenimo šeimoje patirtys, retas kuris abejoja šeimos svarba žmogaus gyvenime. Iš jos kiekvienas ateina, jai jaučiasi priklausąs ar su ja vienaip ar kitaip susijęs visą gyvenimą.

straipsnis2 002

Gegužės 31 d. Jonavos r. Socialinių paslaugų centras kartu su Ruklos seniūnija organizavo renginį „Stipri šeima – laiminga visuomenė“, kurio tikslas – paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį, padėti stiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį bei aktyvinti šeimų bendravimą. Šventės metu linksmieji Trolių ir Kaukutės žaidimai bei šokiai išjudino ir vaikus, ir suaugusiuosius. Policijos pareigūnai, jų bičiulis Amsis artėjant atostogų metui vaikams linkėjo saugiai praleisti vasarą, priminė kaip reikia elgtis gamtoje, prie vandens telkinių, kieme ir namuose, dovanojo spalvinimo knygelės. Įgyvendinant projektą "Saugus eismas bendruomenėse" vyko paspirtukų ir stumdukų varžybos. Nugalėtojams įteikti medaliai ir dovanos, o visi susirinkusieji džiaugėsi saldumynais. Tik bendraujant ir bendradarbiaujant galime džiaugtis puikiais bendros veiklos rezultatais. Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame Jonavos rajono Ruklos seniūnijos seniūnui Gintui Jasiulioniui, Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro kolektyvui, Kaukutei Vilmai Praškevičienei, Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriui Dariui Mockui, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Jonavos rajono policijos komisariato komandai ir Amsiui.

Socialinių darbuotojų diena

Lietuvos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei socialinių darbuotojų asociacijos iniciatyva nuo 2004 metų kasmet, rugsėjo 27 d., minima Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Ši diena siejame su šv. Vincento Pauliečio vardu, kuris laikomas socialinio darbo pradininku.

Kultūros centro mažojoje salėje, iškilmingoje šventėje, dalyvavęs gausus būrys svečių išsakė daug nuoširdžių padėkos žodžių. Pasveikinti rajono socialinių darbuotojų atvyko Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius; LR Seimo narys, Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius. Už prasmingą darbą dėkojo Jonavos raj. savivaldybės mero pavaduotojas Eugenijus Sabutis, Sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Birutė Platkauskienė bei Tarybos narys Remigijus Osauskas. Jonavos r. socialinių paslaugų centro direktorei Valentinai Bereznajai-Demidenko įteikta Ministro Pirmininko padėka už prasmingą ir kilnų darbą, socialinių paslaugų organizavimą ir plėtrą, projektų kūrimą bei įgyvendinimą Jonavos rajone. Jonavos rajono savivaldybės mero Mindaugo Sinkevičiaus padėkos raštai už beribę kantrybę, neišsenkantį ryžtą, už atsidavimą ir nuoširdų rūpinimąsi žmogumi skirti individualios priežiūros personalo darbuotojoms: Jovitai Gulbinienei, Violetai Raišienei ir Ingai Karaliūnienei. Už puikius organizacinius gebėjimus ir darbo koordinavimą seniūnijose apdovanota socialinio darbo su socialinės rizikos šeimomis seniūnijose organizatorė Diana Ročkina–Montrimavičienė.
Minėdami profesinę Socialinių darbuotojų dieną, šios srities atstovams linkime kantrybės, jėgų bei nepavargti kasdienybės rūpesčiuose, telydi Jus sėkmė, visuomenės pagarba ir dėkingumas.

Globa: galimybės ir iššūkiai

Spalio 19 d. Jonavos r. Mišrių socialinių paslaugų centre vyko renginys „Globa: galimybės ir iššūkiai", kuriame kalbėta apie vaikų augimo šeimoje svarbą, globos/įvaikinimo galimybes. Socialinės tarnystės savanorių organizacijos „Sotas" darbuotojos dalinosi savo patirtimi ruošiant naujus globėjus/įtėvius. Susipažinti, su globos galimybėmis, kylančiomis problemomis, pasidžiaugti kartu su globėjais, bei išklausyti jų patirties atvyko Jonavos r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja D.Ūselienė, VTAS vedėjas E.Laimikis ir skyriaus specialistės, Jonavos r. vaikų globos namų direktorė E.Markucevičienė. Palaikyti ir geru žodžiu paminėti žmones, kurie atveria savo širdis ir namų duris be tėvų globos likusiems vaikams, atvyko Šv. apaštalo Jono parapijos klebonas – kun. teol. lic. Giedrius Maskolaitis. Susirinkusiems svečiams pristatytos centre pradėtos teikti socialinės paslaugos globėjams/įtėviams, supažindinta su naujų globėjų/įtėvių paruošimo programa GIMK. Apie vaikų globos esmę kalbėjo, patirtais iššūkiais bei teigiama globos patirtimi su renginio dalyviais dalinosi susirinkę Jonavos r. globėjai.

Konferencija „Savižudybių prevencija Jonavos rajone“

DSC01647

Rugsėjo 10 d. minima pasaulinė savižudybių prevencijos diena, kuri skirta atkreipti dėmesį į didelį savižudybių skaičių ir ieškoti išeičių užkiršti tam kelią. Ši rimta visuomenės problema reikalauja mūsų dėmesio, tačiau savižudybės prevencija ir kontrolė nėra lengvas uždavinys. Ją dažniausiai sukelia biologinių, genetinių, psichologinių, kultūrinių bei aplinkos veiksnių visuma.

Skaityti daugiau...

JONAVOS RAJONO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS
Biudžetinė įstaiga, Vasario 16-osios g. 31, LT-55164 Jonava
tel./faks. (8 349) 54 722, el. p. soc.centras@jonava.lt
Duomenys kaupiami ir saugojami Juridinių asmenų registre, kodas 300629722

Darbo laikas: 8.00- 17.00, pietų pertrauka 12.00-12.30.
Valstybinių švenčių dienomis nedirbama. Prieššventinėmis dienomis dirbama 1 val. trumpiau